X
تبلیغات
رایتل
وبلاگى براى دانلود
دانلود نرم افزار، بازی، آندروید، انیمیشن، جاوا، سریال، فیلم سینمایی، مداحی، مستند، ویندوز، کلیپ آموزشی، کلیپ ورزشی و...
تاریخ : شنبه 27 مهر 1392
نویسنده : محمد رستمی

http://www.farhangnews.ir/sites/default/files/content/images/story/91-11/01/21271191491603818412.jpg

| دانلودGoogle Chrome 31.0.1636.2 نسخه جدید مرورگر قدرتمند گوگل کروم Google Chrome|


Google Chrome مرورگی که مدتهاست محبوبیت خاصی بین کاربران اینترنت پیدا کرده و روز به روز به کاربرانی که از این برنامه استفاده می کنند افزوده می شود . شاید بزرگترین علت موفقیت این مرورگر رابط کاربری آن باید که به مراتب بهتر و راحت تر از دیگر برنامه های مشابه به نظر می رسد.

 

این مرورگر صفحات وبسایت ها را با حداکثر سرعت ممکن بارگذاری کرده و نمایش میدهد , سرعت بالای این مرورگر در باز کردن صفحات سایت ها باعث می شود تا با سرعت بیشتری امور روزانه خود را که مربوط به اینترنت است انجام دهید. در نوار آدرس این مرورگر کافی است فقط یک یا دو بار آدرس سایتی را کامل بنویسید , در زمان های بعدی فقط با نوشتن قسمتی از نام آدرس می توانید به راحتی به سایت مورد نظر خود دستری داشته باشید.

نسخه فعلی برای ویندوز، مک  کروم  شامل تعمیرات به منظور بهبود ثبات مرورگر و همچنین عملکرد کلی آن است.گوگل کروم یک مرورگر است که ترکیبی از طراحی بسیار ناچیز با تکنولوژی پیشرفته است ودسترسی ب  وب را سریعتر، ایمن تر و آسان تر میکند . آیا می خواهید صفحات بازدید شما در تاریخچه وب خود را به نشان می دهد تا نه؟ به این منظور شما میتوانید مرور خصوصی را انتخاب یا غیر فعال کنید. 


رمز: www.mohammad.com


آخرین مطالب
   
 
متن دلخواه شما